Aktuality

SBĚR PAPÍRU ZA ŠKOLNÍ ROK 2016/2017 BYL 830 KG, ČÍMŽ ŠKOLA ZÍSKALA DO POKLADNY 1494 KČ.
DĚKUJEME VŠEM, KTEŘÍ NÁS TAKTO PODPORUJÍ A JEN TAK DÁL MILÍ SBĚRATELÉ :-)

Buďte naší součástí, buďte spolutvůrci na budování stále lepšího prostředí pro vaše/naše děti.

Postrádáte něco v naší škole ? Chtěli byste něco u nás zlepšit, změnit, zavést apod. ? Líbí se Vám něco nebo naopak nelíbí ? Chtěli byste nám jen něco vzkázat ? ?? Chtěli byste nám finančně nebo jinak pomoci ?

Máte možnost !  Napište nám do Knihy návštěv (záložku najdete na hlavní stránce vlevo na webových stránkách) a my nejen zapřemýšlíme nad Vaším příspěvkem, ale také jej zveřejníme.

Děkujeme za každý Váš názor - na naší škole a našich žáčcích nám záleží, proto Váš hlas z lidu je pro nás velmi důležitý.

Do i-alba fotografií přidány nové snímky z akcí.

Nástup do školy 25.5, tento den je nutné přinést podepsané Čestné prohlášení o rizikovosti dítěte. Do konce školního roku je povinné, aby dítě mělo sebou 2 roušky a sáček, denně bude ráno kontrola roušek a teploty. Výuka od 8 do 12 hodin.

Created by © 2013-2019 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy