Měsíční plán - duben

• dubnové pranostiky, přísloví, pořekadla, hádanky, beseda na téma Apríl, Velikonoce, velikonoční říkanky
  •
  • didaktické hry - rozvíjení slovní zásoby a fantazie dětí
  • Velikonoční vyrábění
  •
  • Kouzelná příroda – při vycházkách pozorujeme změny v přírodě, využití znalostí z prvouky, získávání citových zážitků z přírody, dětských her a radovánek
  •
  •  Cinema day - promítání filmu s občerstvením  (simulace návštěvy kina a správného chování)
  •
  • Vycházka po obci – opakování dopravních značek. Soutěž ve znalostech základních dopravních značek.
  • Den Země – beseda, proč třídit odpad,  zábavný kvíz
  •
  • 30.4. Čarodějnice - původ tradice "pálení čarodějnic", výtvarná soutěž, opékání buřtíků

Nástup do školy 25.5, tento den je nutné přinést podepsané Čestné prohlášení o rizikovosti dítěte. Do konce školního roku je povinné, aby dítě mělo sebou 2 roušky a sáček, denně bude ráno kontrola roušek a teploty. Výuka od 8 do 12 hodin.

Created by © 2013-2019 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy